🇺🇦17.09.2022 року студенти спеціальності «Право», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність» факультету права та економіки та фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету відвідали

Захід відбувся за сприянням керівництва ГУНП Одещини, Управління кадрового забезпечення, Вибухотехнічного управління поліції регіону та спортивного клубу обласної поліції «ПАТРІОТ» та проводився на базі Одеської обласної організації ФСТ "Динамо" України.
🔵Перед заходом народний богатир України, ветеран МВС, заслужений тренер, майстер спорту міжнародного класу України, тренер ФСТ «Динамо» Микола Пасічник показав свої вміння студентам.
🟡Далі, працівники вибухотехнічного управління ознайомили студентів та провели профільну роботу щодо заходів безпеки під час поводження з вибухотехнічини пристроями. Також працівниками відділу професійного навчання було проведено заняття зі студентами, щодо ознайомлення з первинними навичками безпечного поводження зі зброєю, практичні навички вони закріпили під час змагань із стрільби з пневматичної зброї.
🟡Зі студентам була проведена бесіда, щодо роз’яснення етапів для приєднання до лав Національної поліції України.