Обговорення освітньої програми 293 «Міжнародне право»!

Навчання
У Міжнародному гуманітарному університеті на базі кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства відбулося громадське обговорення Освітньої програми «Міжнародне право» зі спеціальності 293 «Міжнародне право» за початковим рівнем (молодший бакалавр) вищої освіти, гарантом якої є д.ю.н., завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавста Андрейченко С.С. В обговоренні взяли участь представники органів державної влади, правозахисних організацій, закладів вищої освіти: Короткий Тимур, віце-президент Української асоціації міжнародного права, радник президента Товариства Червоного Хреста України, к.ю.н., доцент; Лук’янченко Євгенія, радниця Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Селіваненко Володимир, координатор освітніх програм Amnesty International Ukraine, к.ю.н.; Тицька Яна, декан факультету права, економіки та кібербезпеки; Плотніков Олексій, старший юрист ГО «Десяте Квітня», к.ю.н., практикуючий представник в ЄСПЛ; Хендель Наталія, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства МГУ, к.ю.н., доцент, експерт у сфері міжнародного права охорони здоров’я, міжнародного гуманітарного права, сертифікований тренер з прав людини для держслужбовців з міжнародного гуманітарного права; Качурінер Вікторія, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства МГУ, к.ю.н., доцент; Карпова Катерина, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації управління державної реєстрації Міністерства юстиції України, аспірант кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства МГУ; Антон Імагбі, здобувач вищої освіти за початковим рівнем (короткий цикл) зі спеціальності 293 «Міжнародне право» у МГУ.