Новини МГУ

Х Всеукраїнська мультидисциплінарна конференція «Чорноморські наукові студії»

17 травня 2024 р. у Міжнародному гуманітарному університеті відбулася визначна подія до Дня науки – ювілейна, Х Всеукраїнська мультидисциплінарна конференція «Чорноморські наукові студії». Конференція була присвячена підведенню підсумків науково-дослідної роботи університету протягом 2023-2024 навчального року та визначення перспективних напрямків подальшої наукової роботи. У конференції взяли участь понад 200 науковців і практиків з різних областей України, які представляли провідні вузи країни.
Відкрив конференцію ректор університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Костянтин Громовенко. Також, з вітальними словами до учасників конференції звернулися перший проректор доктор психологічних наук, професор Василь Лефтеров, начальниця відділу аспірантури та науково-дослідної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Бедан.
Від імені Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова та з приводу святкування Дня науки, кращі науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії та здобувачі вищої освіти ступеня магістра і бакалавра були нагороджені Почесними грамотами і подяками за високі наукові досягнення.
Програма конференції містила проведення пленарного та секційних засідань, презентацію наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції. Під час пленарного засідання конференції з перспективних науково-практичних проблем виступили досвідчені науковці різних галузей науки, аспіранти та здобувачі магістерського та бакалаврського рівнів, зокрема з медицини, національного та міжнародного права, кібербезпеки, комп’ютерної інженерії, музичного мистецтва тощо.
Доповіді на пленарному засідання викликали жваве обговорення серед учасників конференції.
Made on
Tilda