🏆Моя майбутня професія - 💯ЮРИСТ!

17.11.2021 року в рамках спільного проекту «Добросуд освіта» між ГО «Добросуд» та Міжнародним гуманітарним університетом відбулась онлайн зустріч студентів Факультету права, економіки та кібербезпеки та Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету з суддею Тарутинського районного суду Кравченко Петром. Під час зустрічі студенти поспілкувались з суддею про роботу суду, зокрема працівників суду, порядком розподілу справ у суді та передачі матеріалів судді для подальшого розгляду. Студенти прослухали лекцію з організаційних основ судоустрою України, визначення підсудності справ.

Крім того, студенти отримали імпровізовані матеріали модельної справи про стягнення аліментів на неповнолітню дитину. Були розподілені ролі, а саме, позивача, відповідача, їх представників, а тож свідків. Складність справи обумовлена тим, що відповідач на час розгляду є працездатним, разом з тим на час розгляду перебуває у місцях позбавлення волі. Наступного разу студентам, у складі команд та розподілених ролей буде необхідно провести імпровізований судовий розгляд та вирішити вказаний спір. Отриманні знання допоможуть студентам на практиці закріпити теоретичні знання та більше дізнатись про роботу суду.