1-й Національний Конгрес Тренерів-Психологів за підтримки Міжнародного Гуманітарного Університету.

1-й Національний Конгрес Тренерів-Психологів - це науково-практичний захід професійного об'єднання експертів з різних навчальних галузей, спрямований на підвищення кваліфікації, обмін досвідом та створення професійної спільноти.

Тема: «Використання сучасних методів психології в роботі тренерів з різних навчальних галузей. Юридичні та етичні засади роботи фахівця».

Мета Конгресу полягає:

- в розширенні професійного світогляду спеціалістів із різних навчальних галузей безпосередньо або опосередковано повʼязаних освітніми психологічними напрямками (тренінги, семінари, лекції, індивідуальні консультування),

- обміни досвідом,

- створенні професійної спільноти та впровадженні культури взаємодії за «Кодексом Тренера».

Учасники матимуть можливість:

* розібрати актуальні професійні запити;

* ознайомитися з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України щодо застосування психологічних методів роботи;

* більш поглиблено вивчити деякі міжнародно зарекомендовані методи сучасної психотерапії;

* прийняти участь у нетворкінгу в форматі Peer-to-Peer.

Кожний учасник отримає Сертифікат підвищення кваліфікації з відповідними академічними годинами.

Дата проведення: 31 травня 2024р. з 10:00 до 18:00.

Місце: Фонтанська дорога, 33

Міжнародний Гуманітарний Університет, 5-й поверх.

Для додаткової інформації та реєстрації звертайтеся за телефоном: