Мрієш про престижну, сучасну та затребувану професію⁉️Обирай професію сучасності та вступайте до Медичного фахового коледжу МГУ за спеціальністю "Фармація, промислова фармація"

Вступ до МГУ
Фармацевт— це молодший спеціаліст,який працює в аптеках, аптечних складах, контрольно-аналітичних лабораторіях, фармацевтичних фабриках і виробництвах, на підприємствах хіміко-фармацевтичної промисловості, в органах управління фармацевтичної служби, фармацевтичних фірмах, підрозділах державної служби України лікарських засобів, науково-дослідницьких інститутах й навчальних закладах.
✅Переваги спеціальності:
🔹ШВИДКИЙ СТАРТ ПРОФЕСІЇ;
🔹 ВСТУП здійснюється за вступними іспитами (❗️без ЗНО❗️);
🔹 НАДАСТЬ ШАНС ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ, НАВІТЬ ТИМ У КОГО Є ВИЩА ОСВІТА.
🔹 СУЧАСНА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА та НАСИЧЕНЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ.
🔹Термін навчання складає 3 роки (для вступників після 9 класу) та 2 роки (для вступників після 11 класу), після закінчення Ви вступаєте одразу на 3 курс за спорідненою спеціальністю Медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету!
  За додатковою інформацією звертайтеся:
https://epk-mgu.od.ua/?page_id=2331  та до Приймальної комісії МГУ за телефоном:

️(048)719-88-38, 0 (93) 838 15 85
 За адресою: м.Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33.
Адреса коледжу: м. Одеса, пров. Бісквітний,3.