Науково-методичний семінар для гарантів ОНП третього освітнього рівня (аспірантура) та завідувачів випускових кафедр на тему «Вступ до аспірантури 2024».

Відділом аспірантури та науково-дослідної роботи 01.04.2024 р. проведено науково-методичний семінар для гарантів ОНП третього освітнього рівня (аспірантура) та завідувачів випускових кафедр на тему «Вступ до аспірантури 2024». На засідання був запрошений перший проректор Міжнародного гуманітарного університету д. психол. н., професор Лефтеров В.О. Начальник відділу аспірантури та науково-дослідної роботи канд. психол. наук, доцент Бедан Вікторія докладно ознайомила присутніх зі змінами у Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти зокрема вступу до аспірантури в 2024 році, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266. На засіданні були розглянуті питання щодо підготовки оновлених програм вступних випробувань та додаткових фахових вступних випробувань з урахуванням нових вимог та заслухали пропозиції гарантів та завідувачів випускових кафедр стосовно особливостей підготовки дослідницької пропозиції з урахуванням спеціальності.