Проведення Всеукраїнської учнівської Олімпіади з біології

За підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Комунального закладу вищої освіти "Одеська
Академія неперервної освіти Одеської обласної ради" в Міжнародному гуманітарному університеті з успіхом пройшов III етап Всеукраїнської учнівської Олімпіади з біології. Понад 100 обдарованих школярів - учнів 8-11 класів - були запрошені для участі в Олімпіаді. Захід був проведений в медичному корпусі університету та організований Факультетами медицини та громадського здоров'я, Стоматології та Фармації. Біологія є тим предметом, знання з якого є найбільш важливими та вагомими для майбутніх медиків. Медична біологія є одним з обов'язкових компонентів наших освітніх програм. Тому ми з великим задоволенням приймали учнів, які демонстрували найкращі знання саме в цій дисципліні.
Практичний напрямок туру був забезпечений чудовою мікроскопічною лабораторією, яка наявна в університеті. Навіть члени жури - спеціалісти Академії та провідні викладачі біології Одеського регіону - були приємно вражені рівнем нашого обладнання. Також школярам на сучасній смарт-дошці були презентовані слайди для ідентифікації біологічних об'єктів. Ці практичні навичкі дуже сподобались учням.
І навіть повітряна тривога не стала перешкодою для проведення Олімпіади - ми дуже швидко перейшли в укриття і там продовжили виконання завдань практичного туру.
Отже, Міжнародний гуманітарний університет продемонстрував повну готовність до проведення освітніх заходів в оффлайн режимі: сучасну матеріально-технічну базу, безпеку та чудову логістику. Ми віримо, що ці фактори стануть вирішальними для вибору навчального закладу майбутніми абітурієнтами, зокрема медиками. Приєднуйтесь до дружньої родини Міжнародного гуманітарного університету!