Новини МГУ

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ або Future of work

Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарку вакансій. Саме з цією метою на факультеті права та економіки активно діє 💯⭐️ЦЕНТР ЗВ'ЯЗКІВ З РОБОТАДАВЦЯМИ ТА ВИПУСКНИКАМИ, ЯКИЙ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ КОЖНОМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ.
https://mgu.edu.ua/work_tsenter
✅04.04.2024 року бакалаври-юристи та правоохоронці мали змогу поспілкуватися з партнерами факультету та найкращими фахівцями у юридичній сфері, які оголосили набір кандидатів на вакантні місця для своїх структур та організацій. Цей захід став особливим досвідом для студентів-юристів, адже вони мали змогу провести день разом із майбутніми роботодавцями, знайти бажану практику чи роботу, поспілкуватися з професійними HR-менеджерами й отримати цінні поради щодо пошуку й вибору роботи за юридичним фахом.
Шановні студенти Факультет права та економіки , нагадуємо Вам, що наш Центр працює кожного дня та готовий допомогти кожному!
⭐️Зокрема, факультет права та економіки хотів би подякувати кожному нашому партнеру, адже така ваша зацікавленість у наших студентах дає зрозуміти, що через деякий час український юридичний ринок поповниться висококваліфікованими юристами, адвокатами, прокурорами, суддями тощо.
Made on
Tilda