Державна атестація для бакалаврів спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія"

Державну атестацію - практично-орієнтований іспит - складали здобувачі освіти спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Це вже третій випуск фізичних терапевтів в Міжнародному гуманітарному університеті. Але вперше здобувачі у якості атестації складали також Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ), що проводився ДНП "Центр тестування" МОЗ України, із яким вони дуже гарно впорались.
На практично-орієнтованому іспиті наші здобувачі складали програми фізичної терапії та ерготерапії при захворюваннях різних систем організму, розкривали особливості масажу та інших втручань, спрямованих на відновлення рухових функцій.
Після вдалого складання двох форм атестації хлопців та дівчат чекає нове випробування - Єдиний вступний іспит (ЄВІ) для вступу до магістратури. Це вже наступний етап їх навчання в університеті. А сьогодні ми вітаємо групу з отриманням дипломів бакалаврів , та готуємось до церемонії випуску-2024 року