09.11.2022 року студенти спеціальності «Міжнародне право» початковий рівень (короткий цикл) мали можливість поспілкуватись з практикуючим адвокатом

спеціалістом в галузі господарського та корпоративного права, юристом зі супровіду бізнесу Фірчуком Василем Руслановичем. Василь Русланович презентував доповідь на тему «Важливість правових знань в житті людини. Переваги професії юриста». Пан Василь позначив здобувачам вищої освіти, що «чим раніше Ви зможе проходити практику, знайдете роботу за спеціальністю – тим корисніше для Вас. Університет дає платформу, теоретичну базу для реалізації себе як майбутнього юриста. Навіть якщо Ви ще сумніваєтесь в обраній спеціальності, маєте зрозуміти, що Юриспруденція допомагає в повсякденному житті: відкриття бізнесу, реалізація та захист своїх прав, організація роботи інтернет-магазину...». Адвокат також підкреслив: «Якщо вступили на юридичну спеціальність – Ви не помилились! Але треба відповідально відноситись до цього!» Обговорили також питання затребуваності професії юриста, постійний розвиток юриста як особистості та професіонала, важливість самовдосконалення, щоб запобігти професійній деформації. Як позначив Василь Русланович: «Головне, що для себе мають підкреслити здобувачі вищої освіти – це прагнення навчатись, бути відповідальними, мати відповідні моральні якості, які відповідають професії ЮРИСТА». Студенти отримали величезне задоволення від спілкування з паном Василем, це було видно, зокрема, по кількості питань, які задавали здобувачі. Ми із задоволенням запросили Василя Олександровича поспілкуватись про окремі сторони професії адвоката в наступному семестрі.