Новини МГУ

Науковці різних країн ділилися своїм досвідом

22-23 травня за участю науковців Університету Креативних мистецтв, (Великобританія), Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, а також викладачів та здобувачів кафедри кіно і телебачення Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) відбулася онлайн наукова лабораторія "Онлайн жанри. Нові реалії. Виклики. Тенденції».
Наукова онлайн лабораторія-конференція малаприкладний характер й мала на меті дослідити та запропонувати суспільству нові онлайн та діджітал жанри для комунікації. До уваги вчених з різних країн, для обговорення, були представлені експериментальні розробки нових теле та онлайн жанрів. Страшна війна принесла до України нові виклики. Багато людей роз’їхалися по різних країнах і потребують комунікацій на відстані, в тому числі мистецьких. На допомогу приходять нові діджітал та онлайн жанри.
В свої виступах модератори наукового заходу завідувачка відділенням тележурналістики та дикторської майстерності Укртелерадіопресінституту, доцент кафедри режисури телебачення Київського національного університету театру кіно і телебачення імені Карпенка-Карого Наталія Дніпренко та професор, академік, керівник докторантури Університету Креативних мистецтв, Великобританії Вікторія Келлізробили акцент на розвитку комунікацій, активне зростання та становлення нових жанрів. Це цифрові та онлайн формати, відеопідкасти, меми, рілси, шотси та інші. Роки карантину, пов’язаного із Совід-19, ще більше посилили потребу у спілкуванні онлайн.
Варто зазначити, що під час наукового заходусвоїм досвідом роботи з онлайн жанрами з присутніми поділилися викладачі кафедри кіно і телебачення Сергій Даниленко та Сергій Аксьонов.
Made on
Tilda