✅⭐️Готуємо найкращих фахівців за спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність»

16.06.2023 року на базі факультету права та економіки відбувся науково-методичний семінар «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність». Слова вітання партнерам та студентам університету передав Президет Міжнародного гуманітарного університету, академік Сергій Васильович Ківалов та ректор Міжнародного гуманітарного університету, професор Костянтин Вікторович Громовенко.

✅Ціллю проведення наукового заходу стало обговорення проєкту освітньо-професійної програми та особливостей навчання висококваліфікованих фахівців з правоохоронної діяльності, здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі і практичні проблеми правоохоронної діяльності.

Відкрив науковий захід перший проректор Міжнародного гуманітарного університету, доктор психологічних наук, професор Лефтеров Василь Олександрович, який наголосив на необхідності впровадження дисципліни професійно-психологічна підготовка для майбутніх правоохоронців, особливо в умовах воєнного стану. Модератором заходу виступила декан факультету права та економіки, доцент Яна Олександрівна Тицька.

У ході проведення науково-методичного семінару стейкхолдери та партнери факультету виступали з доповідями, в яких розглядалися актуальні питання підготовки студентів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність». У дискусіях, обговореннях, дебатах активно приймали участь:

✅Подобний Олександр Олександрович – завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, доктор юридичних наук, професор;

✅Погребняк Олена Геннадіївна – начальниця Головного управління державної міграційної служби України в Одеській області;

✅Марченко Алла – підполковник поліції, начальниця прес-служби управління патрульної поліції в Одеській області;

✅Тарабрін Олег Олександрович – завідувач кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів, голова асоціації анестезіологів Одеської області й Одеського науково-практичного товариства гемостазіологів, анестезіологів і реаніматологів, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор;

✅Рибаченко Сергій Пантелійович – полковник, помічник начальника регіонального управління – регіональний монітор дотримання прав людини Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України;

✅Плахотнюк Олександр – заступник начальника управління - начальник 1-го відділу УПК в Одеській області ДКП НП України;

✅Твердохліб Микола – начальник сектору організації відбору УКЗ ГУНП в Одеській області, капітан поліції.

Хочеться ще раз щиро подякувати нашим партнерам за підтримку та участь у заході.

Дякуємо, що в такий скрутний час ви не залишились осторонь, приймаєте на практику та надаєте робочі місця нашим студентам та випускникам. З такою потужною підтримкою та консолідованістю ми обов’язково здобудемо Перемогу!