Меморандуми про співпрацю з Болградською міською радою Одеської області

Міжнародний гуманітарний університет підписав меморандуми про співпрацю з Болградською міською радою Одеської області, Городненською ОТГ Болградського району Одеської області, Василівською ОТГ Болградського району Одеської області. Під час зустрічі Ректор університету, професор Громовенко Костянтин підкреслив те, що ми маємо об`єднати свої зусилля з місцевими територіальними громадами в питаннях їхнього забезпечення високопрофесійним кадрами з числа наших випускників, організації соціокультурної, виховної і профорієнтаційної діяльності, організації прикладних наукових досліджень та сприяти тому, щоб випускники закладів освіти отримували вищу освіту саме в Україні! Серед визначених напрямів співпраці, що знайшли відображення у меморандумі, ‑ спільна організація та проведення конференцій, круглих столів, організація виробничої практики студентів, проведення наукових досліджень з питань розвитку місцевого самоврядування тощо. Міжнародний гуманітарний університет висловлює щиру подяку голові Болградській ОТГ Сергію Димитрієву, голові Васильківській ОТГ Петру Бойчеву, голові Городненській ОТГ Миколі Богоєву та сподівається на подальше плідне співробітництво.