Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів

Міжнародного гуманітарного університету проводить освітні проекти за допомогою сучасного сімуляційного обладнання.

Курси проводять у режимі офлайн відомі та сертифіковані фахівці, багато років, що працюють у підготовці лікарів та медсестер різних спеціальностей.

Під час тренування курсанти отримають теоретичні знання. Але акцент робиться на розробку та консолідацію практичних навичок.

Найменування першого курсу: Basic Life Support

Опис курсу:

Курс включає в себе такі теми:

- Оцінка стану постраждалого

- Серцево-легенева реанімація;

- Серцево-легенева реанімація та використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED);

- Симуляційні задачі по СЛР;

- Переведення людини у стабільне положення;

- забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Після успішного завершення курсу слухач пропускає тестування на отримання знань, і отримує сертифікат.

Мова курсу - українська.

Лікарям та медичним сестрам курс додає 15 балів до БПР (Наказ МОЗ -1753 від 18.08.2021, Додаток 4 до Порядку проведення атестації лікарів, пункт 2.5).

Рекомендований: лікарям, медсестрам усіх спеціальностей.

Тривалість навчання на Курсі – 4 години.

Вартість Курсу: 600 гривень для лікарів, 300 гривень для медичних сестер.

Курси проводяться на базі Міжнародного гуманітарного університету за адресою:

Одеса, Фонтанська дорога, 33 (головна будівля Міжнародного гуманітарного університету).

Групи плануються невеликі, по 10 курсантів. Заняття першої групи плануємо на 30 січня 2023 року.

З питань реєстрації звертатись до

Софії Ошаніної: за телефоном -

+380962189782, або писати на електронну пошту:

Sofiya_oshanina01@icloud.com