ГОТУЄМО ФАХІВЦІВ З ДОСВІДОМ ПРАКТИЧНОЇ РОБОТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

На факультеті відбулось обговорення освітніх програм кафедри економіки і міжнародних економічних відносин за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти на 2023-2024 р.

У засіданнях прийняли участь декан факультету права та економіки Яна Тыцкая , члени проєктних груп, стейкхолдери, зробивши рекомендації щодо удосконалення та оновлення ОП.

Стейкхолдерами освітніх програм кафедри є:

Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай»

Голова постійної комісії обласної ради з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва Дімова Оксана Валентинівна.

Агенція регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко

Алла Мусафир @

Банк Південний , Фоміна Ганна Володимирівна

Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia , @Дунайська логістична група, @Кіман Андрій Миколайович

Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради , @

PLASKE Academy , Инесса Платонова

Головне управління статистики в Одеській області

а також інші провідні підприємства та установи м.Одеси та Одеської області, науковці та практики.

Також підчас фінального засідання

🌏координаторка проєкту Ukraine Global Faculty Серебрянська Діна

🌏координаторка проєкту @Підприємницький університет Тамбулатова Дарина

розповіли про результати та перспективи подсльшої співпраці з Факультет права та економіки Міжнародного гуманітарного університету.

Дякуємо вам, колеги, за відкритість до співпраці, слушні та цінні рекомендації, довіру у спільній підготовці фахівців!

У новий навчальний рік рухаємось з новими планами!

Дякуємо ЗСУ за таку можливість!