Новини МГУ

🎓 7 березня 2023 року здобувачі факультету права та економіки

прослухали онлайн лекцію професора університету Дрекселя, засновника та директора Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя, доктора технічних наук Yury Gogotsi «How to Write a Great Research Paper and Get it Published».

📃 Наукова стаття — вид наукової публікації, який описує дослідження чи групу досліджень, пов'язаних однією темою. Лектор опублікував численні статті у провідних журналах, зокрема Science і Nature. Саме тому, він поділився своїм досвідом у їх написанні , а також пояснив процес їх редагування та рецензування. Кожна стаття має свою структуру, спікер наголосив, які саме моменти потрібно врахувати та як зацікавити тих, хто буде оглядати даний матеріал.

💼 Професор надав посилання на цікаві матеріали, пов'язані з цією темою та з радістю відповів на усі запитання слухачів. Кожен із присутніх після прослуховування лекції мав змогу отримати сертифікат!

🇺🇸🇺🇦 UKRAINE GLOBAL FACULTY вкотре надає можливість прослуховувати лекції на двох мовах, що допомагає ще краще опановувати іноземну мову нашим студентам!
Made on
Tilda