Творчі спеціальності - практичний досвід

Для здобувачів факультету дизайну та мистецтва важливими й цікавими є не тільки змістовні лекції, семінари і контрольні заходи, а й така очікувана і важлива навчально-ознайомча, технологічна, виробнича та переддипломна практика. Перед ними все частіше постають запитання: Чи все ми зробили для того, щоб стати справжніми професіоналами? Чи достатньо володіти лише теоретичними знаннями з фаху для того, щоб стати висококваліфікованим, компетентним фахівцем? Звичайно ж, ні. Саме тому після теоретичних занять майбутнім фахівцям необхідно закріпити та удосконалити набуті знання у практичній діяльності. У цьому році свої двері для творчих юнаків та дівчат Міжнародного гуманітарного університету відкрили відомі заклади культури і творчості України та Європи.

​На кафедрі кіно і телебачення практика, яка проходила на базах Одеської кіностудії, Академічного театру музичної комедії ім. Михайла Водяного, телерадіокомпанії Міністерства оборони України «Бриз», надала можливість майбутнім фахівцям аудіовізуального мистецтва отримати цінний досвід професійної роботи. Місце проходження практики організовувала кафедра кіно і телебачення на умовах підписаних договорів. ​Завдяки відповідальному ставленню до творчої роботи, ініціативі, креативності думок, майбутні режисери та оператори кіно і телебачення, ведучі та диктори телебачення, артисти-вокалісти та актори музичного театру,звукорежисери та дизайнери отримали позитивні письмові відгуки від стейкхолдерів.

На кафедрі музичного мистецтва та звукорежисури у цьому році до переліку баз практики здобувачів увійшли наступні установи: Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, Національний одеський філармонійний оркестр, Центр творчості «Ньютон», Комунальний заклад початкової спеціалізованої освіти «Мистецька школа № 1 ім. Е. Г. Гілельса м. Одеси», ТОВ «Комік-трупа «Маски», КПНЗ Одеський ЦДЮТ «Моряна». Крім того, кафедрою були укладені індивідуальні договори з установами в Одесі (Одеський обласний академічний драматичний театр – К. Швець, 2 к.; КЗПСО «Мистецька школа № 9 м. Одеси» – С. Чернишева, 4 к.), в інших містах України (комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа № 4» Криворізької міської ради – К. Нестерова, 3 к.), а також в інших європейських країнах (у Німеччині і Франції: Stellvertretender Musikschulleiter, Берлін – Д. Кайдалова, 2 к.; Conservatoire a Rayonnement Departemental Marcel-Landowski, Марсель – Е. Акопян, 4 к.).

Кафедра дизайну Здобувачі, які навчаються за освітньою програмою «Графічний дизайн», продовжують удосконалювати свої знання та практичні навички відповідно до програм практик, графіку освітнього процесу та на підставі договорів з базами практик:

Видавничого дому «Гельветика», Видавництва «Астропринт» у вигляді ТОВ, ПП «Фенікс» та ПП Видавництва і друкарні «ТЕС» де здобувачі поглибили знання з друкарської справи, поліграфічних технологій та матеріалознавства, опанували практичними навичками з макетування та особливостей підготовки графічної продукції до друку при виконанні завдань, які постають перед дизайнерами.

На всіх базах практик здобувачі факультету отримували від фахівців кваліфікаційні консультації щодо виконання завдань та професійні секрети стосовно майбутньої діяльності.