Новини МГУ

Аспірант кафедри державно-правових дисциплін Міжнародного гуманітарного університету Владислав Копитков

З 4 по 8 жовтня в м. Пярну, Естонія пройшла 6-а Міжнародна осіння школа «Resilience Leaglue 2021». Молоді та провідні експерти з 12 країн Балтії, Центральної та Східної Європи за підтримки НАТО, Посольства Німеччини та США в Таллінні, Фонда ім Фрідріха Еберта аналізували, прогнозували та моделювали майбутнє сучасного світу та його стійкості. Зокрема, на сесіях Школи обговорювалися наступні питання: як буде виглядати наше політичне, соціальне, культурне, технологічне і геополітичне майбутнє; якою мірою комунікація майбутнього відображає наші нинішні цінності, нові технологічні тенденції, виникаючі загрози і неймовірні можливості?; як і хто може підірвати нашу стійкість, зруйнувавши впевненість у перспективах кращого, більш безпечного, більш процвітаючого та гармонійного майбутнього? як авторитарні режими позиціонують себе по відношенню до демократії, формулюючи нібито більш привабливі візії майбутнього, і як цьому можна успішно протистояти? 

На протязі чотирьох днів учасниками-експертами Resilience Leaglue 2021 було виконано багато практичних завдань, перед ними з лекціями виступили такі провідні фахівці як: футуролог Кай Гондлах (Німеччина), експерт з питань конкурентної розвідки Дмитро Золотухін (Україна), соціолог Олексій Левінсон (Левада-Центр), соціолог Сергій Дембіцький (Україна), PhD Алессандро Фергнані (Національний університет Сінгапуру), експерт із штучного інтелекту та науки про дані Андрій Кусий (Grammarly), PR-консультант, викладач Києво-Могилянської академії Ольга Ларіна (Україна), міжнародний журналіст та політичний коментатор Костянтин Еггерт (DW) та інші. 

Після завершення Школи, кожен учасник отримав іменний сертифікат від організатора заходу Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS, Естонія).

Made on
Tilda