Новини МГУ

Методична нарада

Нарада з удосконалення якості освіти та підготовки до складання здобувачами НМТ, ЄВІ, ЄФВВ, ЄДКІ

2 лютого 2024 року в Міжнародному гуманітарному університеті було проведено методичну нараду з питань організації якісної підготовки здобувачів до складання національного мультипредметного тесту (НМТ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Міністерством освіти і науки України з кожним роком удосконалюється процедура проведення зазначених вступних і випускних іспитів, які все більше поширюються на різні спеціальності та рівні освіти.

У проведеній нараді взяли участь декани факультетів, завідувачі профілюючих кафедр, провідні науковці та педагоги університету, а також Центр забезпечення якості освіти. Відкриваючі нараду, перший проректор університету Василь Лефтеров відзначив, що для якісної підготовки та складання здобувачами НМТ, ЄВІ, ЄФВВ, ЄДКІ в Міжнародному гуманітарному університеті впроваджується комплекс заходів, серед яких підвищення навчально-методичного рівня викладачів, що задіяні в підготовці здобувачів вищої та фахової передвищої освіти до складання зазначених вступних та випускних іспитів.

У ході проведення наради обговорювалися такі питання, як узагальнення позитивного досвіду підготовки здобувачів і складання ними тестових завдань зазначених іспитів, підвищення фахового рівня за тестовими методами тих, хто навчає, зокрема проведення постійно діючих навчально-методичних семінарів з викладачами, організація ректорських контролів для здобувачів за програмами вступних та випускних іспитів тощо.

Активну участь у роботі наради взяли завідувач кафедри державно-правових дисциплін доктор юридичних наук, професор Денис Манько, завідувач кафедри романо-германської філології та методики викладання іноземних мов доктор філологічних наук, доцент Наталія Шкворченко, професор кафедри загальної стоматології доктор медичних наук, професор Юлія Чумакова, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін та статистики доктор юридичних наук, професор Лариса Діденко та інші фахівці.

За підсумками методичної наради скоординовано першочергові та перспективні заходи, спрямовані на удосконалення системи підготовки здобувачів до вступних і випускних іспитів. Адже рівень складання таких іспитів здобувачами є показником загальної якості освіти в університеті та його іміджу.
Made on
Tilda