Сьогодні, 26.10.2023 наші постійні партнери та стейкхолдери Odesa IT Family проводять IT Wave One-Day Business Conference "Дія.City: Що це? Для кого?".

В межах зустрічі з командою Мінцифри виступив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков . В події приймає участь декан факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп‘ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету Ірина Стрелковська. Співпраця факультету з Odesa IT Family має значну історію. Влітку, під час ІТ Maker Rice було підписано меморандум між Міжнародним гуманітарним університетом та Odesa IT Family. Плідна співпраця дає позитивні результати, як в обговоренні освітньо-професійних програм спеціальностей, так і під час щотижневих зустрічей та майстер-класів для наших студентів від Odesa IT Family. Сьогодні ми вітаємо наших колег з Днем народження та бажаємо плідних результатів та успіхів, сподіваємося, що наша співпраця дозволить покращити підготовку фахівців ІТ-галузі. З днем народження Odesa IT Family! Вітаємо Вас!