Інтернет-конференція молодих учених, студентів, аспірантів «Сучасний гуманітарний та мистецтвознавчий дискурс»

30 березня 2024 року у Міжнародному гуманітарному університеті на базі факультету мистецтва і дизайну пройшла Всеукраїнська інтернет-конференція молодих учених, студентів, аспірантів «Сучасний гуманітарний та мистецтвознавчий дискурс». Концепція проведення конференції в межах факультету мистецтв і дизайну представила новий підхід. Інтеграція музичного, аудіовізуального мистецтва, кінематографії та дизайну з одного боку, та соціально-гуманітарних дисциплін, як-то культурологія, філософія, історія, з іншого, створили унікальну синергію. Таке поєднання сприяло взаємодоповненню та взаємозбагаченню, що є критично важливим для генерації нових креативних ідей, надихання для творчості та реалізації, а також для наукового аналізу та інтерпретації. Організаторами цього заходу стали Ніна Вячеславівна Кравець - декан факультету мистецтв і дизайну, Татарнікова Анжелика Анатоліївна - доктор мистецтвознавства, завідувачка кафедрою мистецтвознавства та загальногуманітарних дисциплін, Крижановська Тетяна Олександрівна - кандидат філософських наук, викладачка кафедри мистецтвознавства та загальногуманітарних дисциплін. Висловлюємо щиру подяку викладачам факультету, учасникам та гостям, які взяли участь у науково-творчій конференції.