✅Гостьові лекціі іноземною мовою для здобувачів факультету права та економіки !!!

5 травня для здобувачів Факультет права та економіки відбулась лекція на англійській мові Галасюка Віктора Валерійовича, українського економіста та громадського діяча, президента Української асоціації Римського клубу, члена-кореспондента Всесвітньої Академії науки та мистецтва, доктора економічних наук, засновника Young Scientists Conference (YSC) та члена Наглядової ради Київського міжнародного економічного форуму. Лекція була присвячена : "Economic insights". Здобувачі цікавились і штучним інтелектом, і країами-драйверами у світовій економіці, торгівельною війною між США та Китаєм і повоєнною відбудовою України. Радіємо, що наші здобувачі зацікавились темою і продемонстрували достатній рівень обізнаності щодо розглянутих питань. Дякуємо Віктору Валерійовичу за цікаву інформацію, розгляд кейсів, відповіді на питання і приділений час для зустрічі з здобувачами факультету права та економіки.