Новини МГУ

Міжнародні практики та стажування студентів факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму.

Інноваційна спрямованість та бізнес-орієнтованість є унікальною особливістю освітніх програм факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму Міжнародного гуманітарного університету. Особливого значення для забезпечення якості освіти в сфері гостинності набуває міжнародна практика, можливості якої широко представлені для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Менеджмент міжнародного бізнесу», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Ресторанні технології» .

У 2023 році студенти факультету проходитимуть міжнародну практику в ресторанах у приморських регіонах Франції ( Зіноватна Поліна, Андронік Аліна, Ангерт Лілія, Денисюк Анастасія, Макогонова Вікторія). Здобувачі вищої освіти Коростильова Катерина та Шевченко Єлизавета пройшли відбір та отримали запрошення пройти стажування в в мережі п'ятизіркових готелів Aquila Hotels & Resorts в містах Ретімнон, Елунда та Іракліон на острові Крит у Греції. Студентка спеціальності «Туризм» Кішина Ксенія відправиться на практику в США за програмою «Work and Travel USA», а студенти Трубнікова Валерія, Лижненко Олександра, Андрєєва Анна, Чернокоза Мілена та Табунщик Валентина опановуватимуть інноваційні технології, методи та техніки сервісу і виробництва на турецьких курортах Анталія, Кемер, Белек, Сіде, Аланія, Бодрум, Мармарис, Фетхіє з Туроператорами

Join Up та Coral Travel.

Стажування студентів за кордоном дозволить підвищити професійні навички студентів факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму згідно з вимогами міжнародного ринку готельних, ресторанних та туристичних послуг.
Made on
Tilda