Святкування Міжнародного дня медичної сестри

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри студенти факультету медицини та громадського здоров'я, що навчаються зі спеціальності "Медсестринство", прийняли участь в XIV Міжнародному конгресі медичних сестер "Медсестринство 2023: шлях до перемоги". Приєднавшись до онлайн трансляції заходу, студенти та викладачі факультету надіслали вітання до медсестринської спільноти України.

Здобувачі також з великим інтересом прослухали доповіді про життєвий путь Флоренс Найтінгель - засновниці медсестринства, від професора Ковалевської Л.А. та доцента Кукушкіна В.Н. Привітали із святом також гарант ОПП "Медсестринство" доцент Врублевська С.В. та доцент Гнідой І.М.

Дуже приемним було нагородження кращих здобувачів з нагоди свята від профкому студентів.

Віримо, що наші студенти гідно представлятимуть Університет та свою дуже почесну спеціальність в Україні та поза її межами 🇺🇦