Банківська справа в Міжнародному гуманітарному університеті

З нагоди Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) на Факультеті менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму відбувся захід з фінансової грамотності та дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті.

Під керівництвом декана факультету Оксани Дишкантюк до заходу залучились завідувачка кафедри менеджменту доцент Наталія Лебедєва та старший викладач Вікторія Горбаньова. Також були запрошені стейкхолдери факультету - представники Одеського обласного управління АТ «Ощадбанку».

На заході студенти дізнались про фінансову безпеку, ознайомились із матеріалами експертів Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству. Стейкхолдери розповіли про переваги роботи в «Ощадбанку» та запросили студентів на проходження практики в Одеських відділеннях.