Відкрита лекція в онлайн-форматі відомого одеського вченого, професора Сергія Васильовича Шипа

31 травня 2024 року аспіранти і викладачі напряму 025 - Музичне мистецтво Міжнародного гуманітарного університету прийняли участь у відкритій лекції в онлайн-форматі відомого одеського вченого, доктора мистецтвознавства, професора кафедри музичного мистецтва і хореографії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського члена Європейської академії наук, голови наукової школи «Теорія музичної мови і семіотичні основи педагогічної герменевтики» Сергія Васильовича Шипа на тему «Музична герменевтика. якою вона може бути?», яка відбулася з нагоди святкування Дня науки в Україні і згідно з існуючим двостороннім договором про співпрацію між Університетом Ушинського та Міжнародним гуманітарним університетом. Відомий в Одесі і всій Україні музикознавець розкрив історію формування музичної герменевтики як одного з провідних сучасних наукових методів дослідження музикознавства, вказав на тісну взаємодію герменевтики з музичною семіотикою, розкрив особливості інтерпретаційного підходу до тлумачення змістовного наповнення музичного тексту будь-якого стилю та епохи. Лекція професора С. В. Шипа викликала великий інтерес присутніх завдяки яскравій емоційній подачі, відомому тонкому гумору та значній глибині підходу до зазначеної теми лектора.