Майстер-клас та нарада із здобувачами Факультету медицини та громадського здоров'я

Розширена зустріч із здобувачами освіти спеціальностей "Фізична терапія, ерготерапія" та "Терапія та реабілітація" відбулась напередодні. Спочатку на здобувачів чекав цікавий майстер-клас з масажу, який був організований за ініціативи Профкому студентів та студентського самоврядування. Провів його Директор школи масажу "Savia" Іван Савченко. В легкій та невимушеній манері Іван Сергійович розкрив для слухачів певні таємниці професії масажиста, зробив акцент на необхідності гарного знання базових медичних дисциплін - анатомії та фізіології - для майбутніх фізичних терапевтів. Здобувачі мали змогу відпрацювати основні прийоми масажу та отримали багато корисних навичок.
Потім для здобувачів 4-го курсу, які завершують навчання по програмі бакалаврату, пройшла консультація щодо складання ЄДКІ. Її провели Декан Факультету доцент Віталій Кукушкін, зав.кафедри внутрішніх хвороб професор Людмила Єфременкова та викладач Відаді Гулуєв. Цього року наші здобувачі вперше складають дуже відповідальний іспит, вони отримали корисні поради щодо правил поведінки на ньому та досягнення гарного результату. Гарант ОПП "Фізична терапія" магістерського рівня зав.кафедри загально-медичних наук професор Ліна Ковальчук запросила всіх бакалаврів до вступу в магістратуру та розповіла про навчання на неї. Всі бакалаври були зареєстровані на складання ЄВІ.