У Міжнародному гуманітарному університету відбулось урочисте вручення дипломів магістрів кваліфікованим фахівцям спеціальностей Право, Міжнародне право, Правоохоронна діяльність, Міжнародні економічні відносини, Менеджмент, Готельно-ресторанна справа, Дизайн, Філологія, Психологія, ІТ спеціальностей: Інженерія програмного забезпечення, Комп’ютерні науки, Комп’ютерна інженерія, Електронні комунікації та радіотехніка, Кібербезпека та захист інформації!

З щирими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся президент університету, академік Сергій Ківалов, який побажав їм гарного кар’єрного зростання, успіхів в житті та наголосив на надзвичайно важливій ролі висококваліфікованих фахівців для економіки держави, особливо для повоєнної розбудови України. Президент також висловив слова подяки професорсько-викладацькому складу за ту важливу місію, яку вони виконують у цей нелегкий час та висловив вдячність нашим Захисникам і Захисницям Збройних Сил України, які надали можливість професійного виконання обов’язків та навчання.

«Шановні магістри! Невпинного розвитку та професійних досягнень, стійкості, терпіння, щастя, здоров’я та віри в перемогу!»