Новини МГУ

На протязі трьох днів (29.09 – 1.10) в Міжнародному гуманітарному університеті панувала медична атмосфера.

Ми приймали великий міжнародний конгрес анестезіологів “Black Sea Pearl – 2023”. Конгрес, що давно став традициійним не тільки для лікарів-анестезіологів, а і для фахівців інших спеціальностей, цього року (і ми вважаємо вже назавжди) «оселився» в нашому гостинному університеті. Ця насправді визначна подія стала можливою тільки за підтримки керівництва університету – Президента Академіка С.В. Ківалова, Ректора професора К.В. Громовенко, та за великих зусиль керівника оргкомітету – завідуючого кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів професора О.О. Тарабріна. Олег Олександрович, який є фундатором цього конгресу, зробив все можливе, щоб така яскрава подія пройшла з великим успіхом.

Ми щиро вдячні освітній платформі «Medvoice» (керівник – Павло Тарабрін), яка забезпечила бездоганну організацію всіх засідань конгресу і майстер-класів. Конгрес був проведений начебто на одному дихані, але за цим стоїть великий труд організаторів, менеджерів, технічного персоналу. І ми з гордістю побачили, що рівень проведення заходу був не гіршим, аніж аналогічні заходи закордоном. Отже, до нас завітали в якості спікерів справжні «зірки» світової науки – професори А. Варвінський (Велика Британія), О. Злотник (Ізраїль), О. Іоскович (Ізраїль), А. Бєлий (Молдова). Також ми були вражені виступами корифеїв вітчизняної медицини – професорів А.І. Гоженко, Ю.Кобеляцького, Д. Суркова.

Велике захоплення аудиторії викликали майстер-класи, що їх проводили провідні лікарі-анестезіологі країни. В залах, де вони проходили, панувала атмосфера доброзичливості та наставництва. Дуже важливо, що для студентів університету відвідування засідань конгресу та майстер-класів було також доступним. Провідні компанії, що представили на конгресі медичне обладнання, демонстрували і навчали як лікарів, так і здобуівачів вищої освіти, методикам проведення різних маніпуляцій з широким застосуванням симуляторів. І це було насправді яскраво і захоплююче.

Дуже важливо, що навчання на факультетах Медицини та громадського здоров’я, Стоматології та Фармації проходить за акредитованими освітніми програмами. Участь у конгресах високого міжнародного рівня, яким є “Black Sea Pearl”, надає можливість здобувачам ознайомитись з останніми досягненнями медичної науки, а також засвоїти необхідні практичні навички на сучасному обладнанні. Лекції від провідних фахівців світу роблять навчальний процес дійсно інтернаціоналізованим.

Сподіваємось, що у найближчий час ми знову матиме можливість зустрітись в теплій дружній атмосфері з колегами з України та зарубіжжя, щоб обсудити актуальні проблеми медичної науки.
Made on
Tilda