Наукова діяльність: тернистий шлях від ідеї до Нобелевської премії

Наука
Під такою назвою 16.03.2021 р. пройшла лекція д.х.н., члена-кореспондента Національної академії наук України Віктора Євгеновича Кузьміна, який працює завідувачем відділу молекулярної структури та хемоінформатики Фізико-хімічного інституту ім. О. В. Богатського НАН України. Серед слухачів лекції були як аспіранти, молоді науковці, так і студенти та викладачі МГУ.
Під час лекції д-р Кузьмін В.Є. розповів про сутність та зміст діяльності науковця, про наукову кар’єру та особливості проведення досліджень. Він наголосив на важливості публікації результатів наукових досліджень у авторитетних міжнародних виданнях та поділився власним досвідом щодо подання статей у такі видання.
Питання молодих та досвідчених науковців МГУ до доповідача стосувались необхідності визнання та побудови наукової кар’єри для становлення та розвитку особистості науковця, про досвід участі доповідача у мультидисциплінарних проектах та про можливості розробки спільних наукових проектів науковцями МГУ та Фізико-хімічного інституту ім. О. В. Богатського. Лектор висловив сподівання на подальшу співпрацю з Міжнародним гуманітарним університетом.
Ця лекція стала черговим заходом, організованим Центром наукових компетенцій та академічного письма (ЦНКАП) МГУ. Студенти, викладачі та аспіранти МГУ вдячні керівнику ЦНКАП, доц. Бачерікову В.А. та модератору лекцій - проректору з науково-педагогічної роботи, проф. Гончаруку А.Г. за розширення їх наукових горизонтів та сприянню їх кар’єрним перспективам у науковій діяльності.