6 червня 2024 року команда «UDH», до складу якої входять здобувачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету Михайло Салабай, Павло Макаров, Катерина Абрамцова, Микола Ніколаев, Георгий Візнюк та Владислав Светлов, прийме участь у півфіналі міжнародного конкурсу стартапів «Відновлення через соціальне підприємництво». Протягом минулого навчального року члени команди активно вивчали усі тонкощі організації власного бізнесу на тренінгах, майстер-класах та рольових іграх, які проводилися організатором конкурсу – ГО «Джуніор Ачівмент Україна». І от нарешті настала пора підбити перші підсумки навчання – представити та захистити бізнес-план власного стартапу – інтернет-порталу «Ukrainian Development Hub» («UDH»), який із високою імовірністю може стати головним інформаційним центром української технічної спільноти, оскільки на ньому планується освітлювати передові досягнення українських та закордонних компаній в галузях інформаційних технологій, кібербезпеки, телекомунікацій, програмування, електроніки, робототехніки та інших. Бажаємо команді «UDH», та її наставникам: ментору команди – Яну Шапіро, та її керівнику – доценту кафедри комп’ютерних наук Олександру Русу, гідно захистити свій проєкт та перейти на наступний рівень конкурсу. Вболіваємо за Вас! Ви найкращі!