Підписано Меморандум про співпрацю Міжнародного гуманітарного університету з ТОВ "МІТРІДАТ ОДЕСА". Під час зустрічі Ректор університету, професор Костянтин Громовенко підкреслив те, що Міжнародний гуманітарний університет готує найкращих фахівців ІТ-галузі та активно залучає для їх підготовки стейкхолдерів. Підписаний договір про організацію практичної підготовки студентів, що дозволяє поглибити теоретичні знання та надати студентам практичне застосування набутих знань в професійній діяльності та подальшого працевлаштування.
Щиро вдячні директору компанії "МІТРІДАТ ОДЕСА" Володимиру Проценку та керівнику ІТ-напрямку Олександру Захарову! Сподіваємося на подальше плідне співробітництво.