Студентами факультету права та економіки, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність» особлива увага приділяється професійно орієнтованим дисциплінам ‒ спеціальній фізи

Окрім планового вивчення зазначених основних навчальних дисциплін реалізується обов’язкове проходження сертифікаційного навчання за програмою «Базового курсу стрілецької підготовки» в ГО «Спортивно-стрілецький клуб «Ствол»», з яким Міжнародний гуманітарний університет уклав договір про співпрацю (https://docs.mgu.edu.ua/docs/NormAkti/dog_spiv_stvol.pdf), де здобувачі отримують навички безпечного поводження та застосування вогнепальної зброї таких зразків: «Glock 17», «ČZ 75», «Форт-12», «Форт-17», ПМ, АПС, АК. Крім цього, протягом подальшого навчання (2-3 курси) здобувачі проходять додаткове навчання в спортивно-стрілецькому клубі «Ствол» з вогневої підготовки та сертифікуються за «Професійним курсом стрілецької підготовки». Після закінчення навчання складається іспит. Студенти розуміють, що професійно орієнтовані дисципліни – основа майбутнього кар’єрного зростання під час проходження служби в правоохоронних органах.