Науково-методичний семінар для молодих вчених Міжнародного гуманітарного університету

27.02.2024 р. відділом аспірантури і науково-дослідної роботи, Радою молодих вчених Міжнародного гуманітарного університету було проведено засідання за участю аспірантів 1-4 курсів та наукових керівників. Мета зустрічі - обговорення стану та перспектив розвитку Ради молодих вчених, активізація діяльності та результативності роботи, обговорення питань міжнародного співробітництва.
Голова РМВ Сергій Левченко доповів про роботу Ради молодих вчених, яка є молодіжною організацією, що об'єднує аспірантів та молодих викладачів університету, основною метою якої є всебічне сприяння науковій, винахідницькій та іншій творчій діяльності, набуття навичок проведення досліджень, а також участь у проведенні науково-дослідній діяльності університету. Рада молодих вчених Міжнародного гуманітарного університету активно співпрацює з науковими установами і закладами вищої освіти України та інших країн світу, молоді науковці беруть участь у спільних проектах, конференціях, форумах та інших спільних заходах.
Особлива увага Радою молодих вчених приділяється питанням залучення молодих науковців університету до участі у Європейських грантових програмах.
Сергій Левченко провів вебінар на тему: «Грантові програми ЄС як інструмент інтеграції молодих вчених у європейську наукову спільноту», де розповів про можливості участі молодих вчених у міжнародних проєктах, зокрема програми COST, яка є провідною організацією, що допомагає об’єднати дослідницькі ініціативи в Європі та за її межами. Було підкреслено активну участь Міжнародного гуманітарного університету в проєктах COST.
Спікер розповів про те, як приєднатись до заходів і програм COST, поділився власним досвідом участі у подібних проєктах, а також надав корисні поради та підказки щодо подання заявок. Активний діалог з доповідачем надав можливість нашим аспірантам дізнатися про переваги та можливості, що надає участь у проєктах COST. Сподіваємось, що отримана інформація простимулює як молодих, так і досвідчених вчених університету до подальшої міжнародної співпраці з закладами вищої освіти та громадськими організаціями зарубіжжя.