Проєкт «Promoting Academic Freedom in Ukraine (FreeAc)»

Міжнародний гуманітарний університет з 1 грудня 2023 р. став партнером проєкту програми «Erasmus+ KA220-HED - Cooperation partnerships in higher education». Проєкт «Promoting Academic Freedom in Ukraine (FreeAc)» (2023-1-AT01-KA220-HED-000164930) має на меті пом’якшити наслідки втрати талантів і «відтоку мізків» з України шляхом зміцнення міжінституційної співпраці з вищими навчальними закладами в Європейському Союзі та сприяти свободі українських академічних кіл досліджувати, навчатися, викладати та поширювати результати власних досліджень.
Міжнародний гуманітарний університет у проєкті представляє кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства.
Координатором проєкту є Університет імені Карла та Франца, м. Грац (Австрія).
Партнерами проекту є також Сумський державний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Університет імені Адама Міцкевича у Познані, CESIE (Італія), KMOP (Греція), WUS (Всесвітня університетська служба) (Австрія).
15 грудня 2023 року відбулася перша попередня онлайн зустріч між учасниками проєкту Promoting Academic Freedom in Ukraine (FreeAc) з метою загальної презентації проєкту та обговорення кроків для його реалізації.