Відкриття спеціалізованої вченої ради з присудження ступеня "Доктор медичних наук" в Міжнародному гуманітарному університеті

Міжнародний гуманітарний університет постійно нарощує свій науковий потенціал. Це повністю відповідає місії університету: сприяти розвитку суспільства через надання якісної вищої освіти та виконання наукових досліджень на міжнародному рівні. За останні роки потужний поштовх отримав медичний напрямок в розвитку університету. Завдяки особистим зусиллям Президента МГУ Академіка Сергія Васильовича Ківалова зміцнився кадровий потенціал медичних факультетів. Ци зусилля привели до значного результату. Наприкінці минулого тижня Міністерство освіти та науки України видало Наказ 491 від 27 квітня 2023 року "Про затвердження Спецради Д 41.136.03 із профілем Ради: 14.01.30 «Анестезіологія та інтенсивна терапія», 14.01.22 «Стоматологія»". У Наказі вказано персональний склад спеціалізованої вченої ради Д 41.136.03 з присудження ступеня доктора наук. Головою спецради затверджено професора О.О. Тарабріна, заступником голови – професора Л.Д. Чулака.

Для Міжнародного гуманітарного університету це - велика честь, але й ще більша відповідальність. І особлива відповідальність полягає на голову та персональний склад спеціалізованої Вченої Ради.

Адже Президент університету, академік Сергій Васильович Ківалов та Ректор професор Костянтин Вікторович Громовенко високо підняли планку шодо рівня викладацького складу та підготовки здобувачів освіти. І саме підготовка докторів наук у кожній спеціальності медичних факультетів є головною та визначальною метою. У зв'язку з відкриттям докторської спецради, пошукачі з різних університетів України матимуть чудову можливість приїджати до нас для виконання та захисту докторських дисертацій. Це ще більше мобілізує колектив університету з метою виконання важливих завдань, і не лише у підготовці кваліфікованих здобувачів, випуску добрих фахівців, а й у проведенні післядипломного навчання та підготовки кращих наукових потенціалів України – докторів філософії (PhD) та докторів медичних наук. Запрошуємо до Міжнародного гуманітарного університету всіх науковців, що планують захищати докторські дисертації за вказанами спеціальностями.