🏆Запрошуємо найкращих випускників до аспірантури за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти Доктор філософії (PhD) зі спеціальності 081 «Право»!

16 лютого 2022 року, за рішенням ректора Міжнародного гуманітарного університету, К. В. Громовенко та за підтримкою декана факультету права та економіки Я. О. Тицької, відбулося урочисте нагородження найкращих випускників спеціальності 081 «Право».
В засіданні прийняли участь найбільш успішні магістри, які показали високі результати у навчанні та отримали диплом із відзнакою, завідувачі кафедр університету та видатні науковці.
Під час зустрічі відбулася жвава дискусія з питань особливостей підготовки за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти Доктор філософії (PhD) зі спеціальності 081 «Право» у Міжнародному гуманітарному університеті.
Випускникам були запропоновані варіанти побудови траєкторій їх власних наукових пошуків, представлені можливості університету щодо формування спеціалізованих вчених рад для захисту дисертацій, публікацій наукових розробок аспірантів у фахових виданнях університету.
За результатами обговорень було прийнято рішення провести персональні зустрічі випускників із потенційними науковими керівниками, допомогти зацікавленим особам підготувати документи для вступу до аспірантури та визначити для них теми дисертаційних досліджень.
Бажаємо нашим магістрам творчого та наукового натхнення, реалізації мрій та професійного розвитку!