МАЙСТЕР-КЛАС ВІД НАЙКРАЩИХ АДВОКАТІВ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 081 «ПРАВО» ТА «МІЖНАРОДНЕ ПРАВО»

05 жовтня 2021 року, в рамках засідання дискусійного клубу «Професійна діяльність юриста», для здобувачів факультету права, економіки та кібербезпеки Міжнародного гуманітарного університету, було проведено майстер-клас на тему: «Формування та узгодження правової позиції адвоката».

Головним спікером зустрічі виступила член національної асоціації адвокатів України, практикуючий адвокат – Тищенко Веста Вікторівна. Модератор – доктор юридичних наук, завідувач кафедри державно-правових дисциплін Манько Денис Григорович.

Під час майстер-класу, було проаналізовано особливості проведення співбесіди з клієнтом, порядок отримання та опрацювання доказів, впорядкування фактичних обставин справи, підготовки правової позиції по справі. Важливим аспектом, було використання прикладів з реальних юридичних справ, щодо кожного компоненту процедур узгодження та формування правової позиції адвоката. Здобувачііз захопленням слухали доповіді професіоналів та приймали участь у дискусіях.