Здобувачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету прийняли участь у Х Міжнародній олімпіаді з інформаційно-психологічної безпеки

Здобувачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету Влад Афонiн, Елiзавета Дребот, Ганна Чептуряну (команда «Кібер-Леви»), Іван Панков, Нікіта Черкас та Артем Цурка (команда «Теоретики думки») прийняли участь у Х Міжнародній олімпіаді з інформаційно-психологічної безпеки «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася 12 квітня 2024 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ). Олімпіада проходила у змішаному форматі, тому учасники мали можливість не тільки змагатись дистанційно, а ще й особисто виступити з результатами своїх досліджень перед членами журі та іншими конкурсантами. Вітаємо переможця – здобувача 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 125 Кібербезпека Влада Афоніна, який зайняв почесне друге місце у своїй групі. Наші здобувачі найкращі!