Новини МГУ

Ярмарок вибіркових дисциплін для майбутніх фахівців аудіовізуального мистецтва

На кафедрі кіно і телебачення факультету мистецтва та дизайну відбувся Ярмарок вибіркових дисциплін. На початку зустрічі завідувач кафедри, гарант освітньої програми «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», професор Ярослав Лупій ознайомив здобувачів зі змістовним наповненням вибіркового компоненту даної освітньої програми, а також роз’яснив основні процедурні питання щодо вибору навчальних дисциплін.

Своєю чергою викладачі кафедри презентували почергово свій вибірковий блок навчальних дисциплін, розкрили його сутність та переваги, а також ознайомили здобувачів вищої освіти із навчальними дисциплінами, які сформують їхню індивідуальну освітню траєкторію. Після презентацій відбулась жива дискусія у форматі запитань-відповідей.

Варто зазначити, що нинішня складність організації навчання не стала завадою багатьом викладачам створити і вперше представити нові предмети для здобувачів. Захід надав можливість молоді достеменно визначити свої вподобання й обрати справді важливу дисципліну для майбутнього професійного зростання, а також заздалегідь ознайомитися із манерою подання інформації викладачем, що є важливим складником отримання нових знань та практичних навичок.
Made on
Tilda