Наукова діяльність викладачів кафедри музичного мистецтва та звукорежисури у 2023-2024 н.р.

Протягом 2023-2024 навчального року викладачі кафедри ММЗ досягли значних успіхів в науковій діяльності. Були опубліковані 2 наукові статті категорії А - Scopus та Web of Science (канд.мистецтв., доц., зав. кафедри ММЗ Каплун Т.М.), 5 статей категорії Б - фахові публікації (доц. Каплун Т.М., старші викл. Архіпова Н.Є., Кравець Н. В., Роменський Ю. М., Рудий Д. Ю.). Ст. викл. Роменським Ю. М. зроблений переклад з англійської мови книги Lawn R. J. Experiencing Jazz. New York : Routledge, 2013. 465 р., надзвичайно актуальної для навчання здобувачів кафедри. Також викладачі активно приймали участь у числених Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях.
Крім того, викладачі є науковими керівниками здобувачів кафедри (бакалаврату, магістратури, аспірантури за напрямом 025 Музичне мистецтво), які також активно залучені до наукової діяльності у формі участі в Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференцій (доц. Каплун Т. М., ст.викл. Архіпова Н. Є., ст.викл. Горовенко М.Г.).
За активну наукову діяльність до Дня науки доц. Каплун Т.М. було нагороджено Почесною Грамотою Президента МГУ Сергія Ківалова "За високий професіоналізм, бездоганну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, науки та підготовки висококваліфікованих кадрів" (травень 2024 р.).
Поєднання наукової, творчої та освітньої діяльності, безумовно, збагачує професійний досвід викладачів кафедри і надихає на нові досягнення у зазначених сферах.