Новини МГУ

Президент Міжнародного гуманітарного університету привітав науковців

Свята Наука
В Міжнародному гуманітарному університеті до чергової Всеукраїнської міждисциплінарної конференції «Чорноморські наукові студії», яка відбувається щорічно з нагоди Дня науки України, відзначили найкращих науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів університету. Не дивлячись на усі виклики та перешкоди для здійснення наукової діяльності в нашій країні, минулий рік став успішним для науковців МГУ.
Так, було збільшено кількість та якість наукових публікацій, про що свідчить зростання рейтингу МГУ за цитуванням у міжнародній наукометричній базі Scopus, в якому позиція університету зросла до 108 місця в Україні. Протягом року у двох спеціалізованих вчених радах МГУ було захищено 3 докторські та 12 кандидатських дисертацій. Активізувалась міжнародна наукова діяльність, науковці МГУ приймають участь у нових науково-дослідних проектах, фінансованих Єврокомісією, отримають гранти від урядів європейських країн. Зросла і кількість аспірантів, які навчаються в МГУ за кількома спеціальностями, що свідчить про привабливість наукових шкіл університету та перспективи його розвитку.


Традиційно в цей день Президент Міжнародного гуманітарного університету, академік Сергій Васильович Ківалов привітав науковців з професійним святом та відзначив почесними грамотами науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів університету, які показали високі наукові результати за минулий рік. Зокрема, нагороджено: професорів Головченко О. М. та Єршову-Бабенко І. В.; доцентів Бачерікова В. А., Згаму А. О. та Шкворченко Н. М.; асистента Сівака О. В.; аспірантів Варецьку О. О., Громовенко В. В., Мараховську К. Д. та Умерова Е. Ш.; студентів Агдерлі Д. Д., Гриченіченко Ю. Д., Казневську Є. О., Коєва М. К., Продан І. Р. та Фурман О. О.
Міжнародний гуманітарний університет та особисто Президент університету спрямовують зусилля не тільки на забезпечення якісного навчального процесу, створення найсучаснішої матеріально-технічної бази, але й підтримують науку, розвиток якої створює успішне майбутнє нашої країні та усього людства.
Made on
Tilda