Новини МГУ

20 травня 2021 р. на базі П’ятого апеляційного адміністративного суду відбулися судові дебати з міжнародного гуманітарного права

Навчання
Організатором заходу стала кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту права, економіки та міжнародних відносин Міжнародного гуманітарного університету.
У дебатах взяли участь чотири команди, які представляли фаховий коледж МГУ, перший, другий та третій курси спеціальності «Міжнародне право» Інституту права, економіки та міжнародних відносин МГУ.
Почесними гостями та суддями змагань, що надавли цінні поради та коментарі, стали Зуєва Лариса Євгенівна − суддя П’ятого апеляційного адміністративного суду, Плотніцька Світлана Борисівна − керівник апарату П’ятого апеляційного адміністративного суду, Тицька Яна Олександрівна – директор Інституту права, економіки та міжнародних відносин МГУ, Андрейченко Світлана Сергіївна – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Хендель Наталія Володимирівна – доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Шарапановська Юлія Вікторівна – директор фахового коледжу МГУ.
За результатами змагань, перемогу отримала команда «Epiphany» (Гайдаржи Влада та Павлін Михайло), що представляла 2-й курс спеціальності «Міжнародне право» Інституту права, економіки та міжнародних відносин МГУ. Звання «Кращий оратор» отримав студент фахового коледжу МГУ Максим Стрельчук. Усі учасники змагань отримали цінні подарунки.
Метою судових дебатів з міжнародного гуманітарного права є поглиблення знань з міжнародного права, демонстрація ораторського мистецтва, розвиток умінь правильно і швидко відповідати на питання суддів, формування навичок у практичній роботі з міжнародно-правовими документами, сприяння професійній підготовці юристів-міжнародників, що здатні захищати права та свободи індивідів та інтереси України на національному та міжнародному рівнях.
Made on
Tilda