Міжнародний гуманітарний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вступ до МГУ
Оголошення опубліковане в газеті “СЛОВО” (№30 від 30 липня 2020 року)
Міжнародний гуманітарний університет
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Інститут права, економіки та міжнародних відносин:
– професор кафедри комп'ютерної інженерії та інноваційних технологій – 1
–  професор кафедри менеджменту – 1

Факультет мистецтва та дизайну:
– професор кафедри мистецтвознавства та загальногуманітарних
дисциплін - 1

Факультет лінгвістики та перекладу:
– доцент кафедри романо-германської філології та методики викладання іноземних мов – 1

Вимоги до претендентів на посади професора: вчене звання та/або науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук), стаж науково-педагогічної роботи не менше як 10 років; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі АБО вчене звання та/або науковий ступінь доктора наук, стаж науково-педагогічної роботи не менше як 8 років; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі.
Вимоги до претендентів на посади доцента: науковий ступінь або вчене звання; стаж науково-педагогічної роботи не менше як 5 років; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі.

Термін подачі заяв для участі у конкурсі – 30 днів із дня опублікування оголошення.
До заяви необхідно додати: документи про освіту, науковий ступінь, вчене звання; список наукових праць, винаходів, публікацій.
За додатовою інформацією звертатеся за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дор., 33 та за телефоном: 048-719-88-28