«Актуальні проблеми держави і права»

20 травня 2021 року, кафедрою державно-правових дисциплін Інституту права, економіки та міжнародних відносин було проведено круглий стіл, на тему: «Актуальні проблеми держави і права», окремою секцією якого став майстер-клас присвячений особливостям здійснення адвокатської діяльності.

Під час засідання, були проаналізовані механізми організації та планування адвокатом своєї професійної діяльності, розглянуті технології дослідження фактичних обставин юридичної справи та її належної правової кваліфікації.

Окрема увага була приділена питанням персональної презентації молодого фахівця під час проведення співбесіди, щодо працевлаштування у адвокатському об’єднанні.

У заході прийняли участь здобувачі ІПЕМВ та представники адвокатської спільноти, зокрема адвокат Тищенко Веста Вікторівна та представник Адвокатського об’єднання «ГРИЩЕНКО ТА ПАРТНЕРИ», завідувач кафедри державно-правових дисциплін Манько Денис Григорович, директор ІПЕМВ Тицька Яна Олександрівна.

Слід зазначити, що здобувачі прийняли активну участь у заході і на достойному рівні презентували себе під час практикуму з «співбесіди з роботодавцем».