Новини МГУ

У Міжнародному гуманітарному університеті викладає італійський професор

Навчання
На початку весняного семестру до Міжнародного гуманітарного університету завітав професор Джузеппе Томассо Чірелла, який є директором Науково-дослідного центру Polo (Італія) та професором Гданського університету (Польща).
Професор Дж.Т. Чірелла перебуває в МГУ з офіційним візитом як Visiting Professor, в рамках якого він проводить низку цікавих заходів, що дозволить посилити науковий та навчальний потенціал Міжнародного гуманітарного університету.
Протягом першого тижня семестру проф. Чірелла провів відкриті лекції та воркшоп за надважливими питаннями, які турбують як науковців, так і усіх свідомих громадян країни. Так,
26.02.2020 р. їм проведено двочасову лекцію, що присвячено проблемам стійкого розвитку та епідемії коронавірусу у світі, в якій прийняли участь студенти, викладачі та адміністрація МГУ. 27.02.2020 р. було проведено відкриту лекцію для викладачів та студентів Медичного інституту МГУ щодо проблеми поширення короновірусу у світі. Ці лекції та доповідач настільки вразили слухачів, що вони ще довго не відпускали проф. Дж.Т. Чіреллу, задаючи багато питань та обговорюючи проблеми, які цікавлять усіх українців, які думають про майбутнє нашої планети.
28.02.2020 р. проф. Чіреллою було проведено воркшоп з академічного письма, наукових методів та публікацій у виданнях, що індексуються у міжнародних наукометричних базах для молодих вчених на співробітників МГУ. У світлі інтеграції вітчизняної науки у міжнародну наукову систему цей воркшоп став важливим інструментом задля покращення якості майбутніх наукових публікацій МГУ.
Made on
Tilda