Новини МГУ

МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ПРАВА ТА ЕКОНОМІКИ!

20 лютого 2023 р. відбулась он-лайн зустріч керівництва факультету права та економіки з представниками коледжу Simbiosis, Center for management studies, Пуне, Індія (https://www.scmspune.ac.in/)

На зустрічі були обговорені питання віртуального обміну здобувачів в рамках COIL-проєктів, перспективи подальшого співробітництва через укладання меморандуму про співпрацю.

Декан факультету права та економіки Тицька Яна Олександрівна привітала колег та подякувала за підтримку ініціатив факультету права та економіки у сфері міжнародного співробітництва, які реалізуються у Міжнародному гуманітарному університеті, незважаючи на поточну складну ситуацію в Україні.

Здобувачі факультету права та економіки, які прийняли участь у заході, підтвердили свою зацікавленість у обміні з здобувачами з Індії, запропонували ідею проведення "дискусійного клубу" з метою обміну думками з однолітками з іншого континенту з приводу сучасного стану глобальної економіки, напруженості у міжнародних відносинах тощо.

Висловлюємо подяку колегам з Індії за можливість реалізації спільного міжнародного проєкту і за високу оцінку перспектив співробітництва з факультетом права та економіки!
Made on
Tilda