Рада молодих вчених Міжнародного гуманітарного університету

На цьому тижні 28.03.2024 р. у Міжнародному гуманітарному університеті відбулася звітньо-виборча Конференція Ради молодих вчених. Рада молодих вчених – спільнота однодумців, що згуртовує аспірантів і докторантів, здобувачів і молодих викладачів різних кафедр університету. На засідання були запрошені перший проректор Міжнародного гуманітарного університетудоктор психологічних наук, професор Лефтеров В.О. та начальник відділу аспірантури та науково-дослідної роботи кандидат психологічних наук, доцент, Бедан В.Б. З вітальним словом виступив перший проректор Лефтеров В.О. який відмітив важливість та необхідність роботи Ради молодих вчених заради нових досягнень у науковій діяльності. Навіть у складні часи для нашої держави, керівництво університету приділяє багато уваги розвитку науково-дослідної роботи, спрямовує зусилля на підтримку молодих вчених, які не припиняють свою роботу під час війни. Бедан В.Б. наголосила на необхідності залучення, об’єднання та координації роботи молодих науковців всіх рівнів вищої освіти: другого (магістерського), першого (бакалаврського) та фахового передвищого рівня освіти.

Основними питаннями Порядку денного були: оновлення складу Ради молодих вчених Міжнародного гуманітарного університету, затвердження звіту РМВза 2023 р., обрання керівного складу та затвердження Президії РМВМіжнародного гуманітарного університету.

Відповідно Положення про Раду молодих вчених за результатами роботи Конференції обрали керівний склад та затвердили склад Президії Ради молодих вчених Міжнародного гуманітарного університету

За результатами голосування Головою Ради молодих вчених одноголосно була обрана Браткевич Ганна, заступником голови Ради молодих вчених – Левченко Сергій, секретарем – Осипов Владислав.

За поданням факультетів Міжнародного гуманітарного університету сформовано Раду молодих вчених до складу якої увійшли: Браткевич Ганна (аспірантка кафедри мистецтвознавства та загально-гуманітарних наук, ст. викладач фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету), Левченко Сергій (аспірант кафедри менеджменту, викладач), Марковська Анастасія (аспірантка кафедри готельно-ресторанної справи та туризму, викладач), Власюк Карина (аспірантка кафедра готельно-ресторанної справи та туризму, викладач), Суслов Олександр (аспірант кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів, викладач), Гордовенко Дар’я(аспірантка кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів),Руснак Сергій (викладач кафедри загально-медичних наук), Гедіков Владислав (аспірант кафедри теорії і права), Соколова Анна (аспірантка кафедра романо-германської філології та методики викладання іноземних мов), Осипов Владислав (аспірант кафедри міжнародного права), Анісімов Віталій (аспірант кафедри економіки), Родіонов Андрій (аспірант кафедри педагогіки та психології), Фірчук Василій (аспірант кафедра цивільно-правових дисциплін та статистики), Мараховська Ксенія (ст.викладач, аспірантка кафедри педагогіки та психології), Рудий Денис (ст. викладач, аспірант кафедра мистецтвознавства та загально-гуманітарних дисциплін), Богоєва Тетяна (ст. викладач, аспірантка кафедра мистецтвознавства та загально-гуманітарних дисциплін), Серединко Анна (аспірантка кафедри міжнародного права), Поварчук Неля (аспірантка кафедри міжнародного права), Якобчук Наталья (аспірантка кафедри менеджменту).

В ході заходу в.о. голови Ради молодих вчених Левченко Сергій звітував щодо проведених заходів у яких брали участь члени РМВ у 2023 р.

Важливим етапом зустрічі стало обговорення оновленим складом перспективних напрямів та плану роботи РМВ.Були сформовані робочі групи з підготовки та реалізації відповідних проєктів.

Вітаємо наших молодих, амбітних, креативних, талановитих членів Ради молодих вченихта бажаємо наснаги для реалізації нових задумівта ініціатив, спрямованих на підтримку і розвиток наукової діяльності Міжнародного гуманітарного університету!