Здобувачі кафедри кіно і телебачення отримали практичний досвід на загальноукраїнському телеканалі «1+1»

Здобувачі другого курсу кафедри кіно і телебачення факультету мистецтва і дизайну Міжнародного гуманітарного університету Мар’яна Стрельбицька-Жогно та Віолета Земфірова в складі відібраної групи пройшли навчальні курси – стажування на загальноукраїнському телевізійному каналі «1+1» за спеціалізацією «Ведучий, контент-мейкер».

Під час перебування у студії «1+1» майбутні ведучі та диктори телебачення ознайомилися зі світловим, звуковим, інтеграційним обладнанням для телеіндустрії та продакшену. Своїми знаннями та досвідом зі здобувачами поділилися директор департаменту ранкового мовлення «1+1 медіа» Юлія Жмакіна, а також відомі ведучі програм: «Сніданок з 1+1» Людмила Барбір та Єгор Гордєєв, ведучий програми «Твій день» Володимир Рябчук, ведучий рубрики «Польова кухня» в тижневику «ТСН-тиждень» («1+1») Костянтин Грубич та ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Тимур Мірошниченко.

Надзвичайно цікавими і корисними для другокурсників стали лекційні й практичні заняття Єгора Гордєєва та Антона Пшеничного, а також курс акторської майстерності, інтерактивні заняття з техніки мовлення, практична робота з суфлером на камеру, які провела актриса і викладач школи імпровізації Ольга Цицилінська. Також, здобувачі вищої освіти ознайомитися з Кодексом етики українського журналіста, роботою Комісії з журналістської етики та матеріалами "Міжнародної конференції з медіаграмотності та саморегулювання медіа", організованої Інститутом масової інформації.

Першою серйозною роботою для другокурсників стало проведення інтерв'ю з елементами сторітелінгу та парні інтерв'ю з ведучою Марічкою Падалко та Святославом Гринчуком, бліц-опитування на вулицях Києва, а також озвучення телевізійних програм закадровим голосом.

Завершилися навчальні курси – стажування на телеканалі «1+1» захистом дипломних робіт, який став важливим доповненням до отриманих в Міжнародному гуманітарному університеті теоретичних знань та практичних навичок.